Minimum Fire Yazılımı

Minimum Fire Yazılımı

MİNİMUM FİRE YAZILIMI ile MATRİX MUHASEBE ezber bozmaya devam ediyor. Sadece MİNİMUM FİRE, KAPLAMA / PİRES için yazılmış özel yazılımlara SERVET ödemeyin.
Tabaka bazlı veya ebatları belli yarı mamül ürünlerin size kaç adet parça siparişi vereceğini artık sizler hesaplamayacaksınız veya hesaplatmak için çok yüksek maliyetli yazılımlar almak zorunda kalmayacaksınız. Siz sipariş esnasında ölçüleri girin üretim aşamasında kaç tabaka ürün kullanılacağını, maliyetleri MİNİMUM FİRE YAZILIMI ile anında hesaplasın ve bu yazılımı ÜRETEN PAKETTE ÜCRETSİZ KULLANIN…
Bu sayede üretim tamamlandıktan sonra eliniz de kalan parçanın daha sonra efektif olarak kullanılmasını sağlamış olacaksınız. Yani hem FİRE azalacak hem sizler aynı tabakadan daha fazla sipariş çıkarmış olacaksınız. Nasıl çok kazançlı değil mi?

Mobilya sektörün de ölçü ve ebatlama en önemli kalemdir. Yapılacak bir dolabın masanın ebatlaması işletmenizin karlılığını belirler. Münferit olarak dışarıdan da tedarik edebileceğiniz bu yazılıma 60-70 bin TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ancak biz bu özel yazılımı SEKTÖREL MATRİX de MOBİLYA bölümüne ücretsiz ekledik. Ebatlamanızı yapın ve anında muhasebeleştirin. Bu arada ebatlanmış her parça barkodlanır ve içerik kodlaması yapılır. Yani bir parça MDF /SUNTA bir şekle dönüştüğünde hangi evrelerden hangi ürünlerle MASA / DOLAP olduğunun geriye dönük raporlama mümkün.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir