Matrix ERP

Kurumsal Kaynak Planlama

Minimum Fire Yazılımı

Ücretsiz Minumum Fire Yazılımı

Mobilya sektörün de,ölçü ve ebatlama en önemli kalemdir. Yapılacak bir dolabın, masanın ebatlaması işletmenizin karlılığını belirler. Münferit olarak dışarıdan da tedarik edebileceğiniz bu yazılıma 60-70 bin TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ancak, biz bu özel yazılımı SEKTÖREL MATRİX de MOBİLYA bölümüne ücretsiz ekledik.Ebatlamanızı yapın ve anında muhasebeleştirin. Burada ebatlaması yapılan her parça barkodlanır ve içerik kodlaması yapılır. Yani bir parça MDF /SUNTA yarı mamulden bir MAMULE dönüştüğünde hangi evrelerden geçtiğini, hangi ürünlerle MASA / DOLAP olduğunu işler ve geriye dönük raporlama mümkün hale gelir.
Yerli ve Milli

Yerli ve Milli Yazılım

Ülkemizin, Yerli ve Milli ilk  yazılımı olan MATRİX MUHASEBE ERP SİZTEMLERİ,
tüm müşterimizin bilgilerini MİSAKI MİLLİ sınırları içinde tutar,
böylelikle ÜRETİMİNİ YAPTIĞINIZ ürünlerinizin,
REÇETELERİ ve üretim esnasında,
hangi AŞAMALAR dan  geçeceği ile ilgili çok önemli bilgiler,
sadece sizin kontrolünüzde olur.
Bu konuya çok önem veriyoruz.
Bulut Sistemi

Bulut Sistemi

Bulut sistem (web tabanlı)  bir yazılım kullandığınızda, siz işletmenize en güvenli şekilde dünyanın her yerinden cep telefonu ile bile bağlanma imkânının sahibi olursunuz.
Bu imkân bazı farklı ve önemli avantajları da yanında getirir. Bilgisayara Yazılım Yüklemesi yapılan sistemlerde yükleme yapılan PC nin başına gelebilecek olası hırsızlık, su ve elektrik kaynaklı  hasarlar ciddi sonuçlara zemin hazırlar. Bu PC deki bilgilere ulaşmak çoğu zaman mümkün olmaz. Ayrıca Masa üstü yüklemeli yazılımlarda uzaktan bağlanmak için bir sunucu yatırımı gerektirir. Bu yatırım, günümüz rakamlarıyla 100 ila 120 bin TL civarında olmakla beraber yukarıda sayılan riskleri kabul etmek anlamına gelir. Bir düşünün cep telefonumuzdan neler yapıyoruz. Eğer internet bankacılığı kullanacak kadar bulut yazılımlara güveniyorsak, muhasebenize ulaşmak içinde bu teknolojiden faydalanmak, işimiz ve kurumsal kimliğimiz için büyük avantaj sağlayacaktır.
Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız Kullanıcı

ERP denince aklınıza KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA gelmeli. Yani; ofisinizde, işletmenizde, fabrikanızda kontrol altına almak istediğiniz tüm PERSONEL / MAKİNA hattı dâhil olmak üzere raporlamalı.
Bu güne kadar bulut veya masa üstü kurulum ile çalışan muhasebe programların sizlere her bir kullanıcı için sizden lisans bedeli talep edecektir, ve tüm firmalar size ilk ürün lisansınızı aldığınızda sınırlı sayıda kullanıcı açacaktır.
Belki bu sayı size başlangıçta yeter gibi görünse de +1 kullanıcıya ihtiyaç duyduğunuzda ciddi bedeller ödemenizi isteyecektir. Bizler bir lokasyonda 100 adet de kullanıcı talebiniz olsa da hepsine sizin vereceğiniz yetkilerle donatıp ÜCRETSİZ KULLANDIRIYORUZ.
Sanal Pos / Taksitli Satış

Sanal Pos / Taksitli Satış

Perakende noktanızda veya sanal mağazalarınız da pos cihazı kullanıyorsunuz bunun için sabit bir aidat ödüyorsunuz. Bununla beraber; ertesi gün, 15. gün, 28. gün gibi periyotlarda pos cihazından yaptığınız satışların ödemelerini bankalardan farklı komisyonlar ödeyerek alıyorsunuz. Hele birde verimsiz pos kullanıcısı iseniz daha fazla ödeme yapıyorsunuz.MATRİX PAY sanal poslarında asla verimsiz müşteri olmazsınız ve yanında asla aidat ödemezsiniz. Çünkü kullandıkça ödersiniz ve en düşük maliyetle paranız ertesi gün hesabınıza geçer. Şuan buraya bir oran yazamıyoruz ama ertesi gün için en düşük rakamı teklifimizde ileteceğimizi taahhüt ediyoruz. Tüm bunlarla beraber müşterinizin kartı hangi bankaya ait olursa olsun 12 taksit imkânını sunuyoruz, ister siz karşılayın ister müşteriniz. Bu kontrolü de size bırakıyoruz.
Şube Takip Sistemi

Şube Takip Sistemi

Şubeleriniz var ama hangi şubede hangi mal var, hangi şubede hangi ürün satıldı gibi işinizle ilgili son derece önemli işleri takip etmek için ya o dükkâna gideceksiniz yâda oradaki personelinizi arayacaksınız. Arayarak sormak anlık sonuç verirken, dükkân dükkân gezmek çok ciddi zaman kaybı ve totalde efektif olmayan, zaman ve maliyet kaybına yolaçan bir çalışma biçimidir. MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ ne sahip patron internete girdiği her ortamda tüm satış kanallarını şubelerini depolarını ayrı ayrı kontrol edebilir. Dünyanın neresinde kaç şubenizin var olduğunu söyleyin; biz deposunu, satışını personel performansını, makine verimliliğini olduğunuz yere getirelim. Bildiniz bu hizmette ÜCRETSİZ.
Sanal Pazarlar Takibi

Sanal Pazarlar Takibi

Hayatını, ürettiklerini veya alım yaparak kazandığı ürünleri satmak zorunda olan esnafımızın en büyük yardımcılarıdır, E ticaret sitesi vesanal pazarlar.E ticaret siteniz, yerlipazaryeri.com, n11, gittigidiyor, hepsiburada, amazon gibi sanal mağazalar, sizin elinizde olan ürünün satışını yapabileceğiniz bilinen sanal mağazalardır. İşte tam burada bir başka ihtiyaç doğuyor, detaylandırmadan söyleyeyim bu sistemi kontrol etmek bizde yine ÜCRETSİZ. Açıklamak gerekirse, siz hem E ticaret sitenizde ve tüm sanal mağazalarda, sahaya çıkan personelinizle ve perakende dükkânınızda yapılan tüm satışları kontrol etmelisiniz. MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ bu satış alanlarını anlık olarak kontrol ediyor ve hangi noktada satış yapıldı ise merkezi stoktan kaydi olarak düşümünü yapıyor ve sizin eksi stok durumuna düşmenizi engelliyor. Yapılan satışı anında muhasebeleştiriyor, carisini açıp borç alacak dengesini takip edip işlemi fatura kesilebilir hale getiriyor. Siz sadece akşam kargo firmasına, ürünün faturasını kesip teslim ediyorsunuz. İnternetten satış yapmak kolay yeter ki siz takip edebilir durumda olun. Bu arada firmanıza ait E TİCARET siteniz yok ise biz onu da PROFESYONEL BOYUTTA ve ÜCRETSİZ bir şekilde size hazırlıyor ve sizin ürünlerinizin satışının yapılacağı hatta *B2B uyumlu hale getirip size hediye diyoruz.
*B2B (Business tobusiness) firmadan firmaya yapılan e-ticaret modelidir.  Ülkemizde de en sık kullanılan e-ticaret modelleri arasındadır. Bir firmanın kendi bünyesinde veya farklı firmaların birbiri arasında yaptığı e-ticareti ifade eder.
Kargo Takip

Kargo Takip

Sanal mağazalardan aldığınız siparişleriniz veya perakende olarak dükkanızdan uzak bir noktaya göndermek zorunda kaldığınız bir ürünü kargoya verdikten sonra takip etmek gerçekten çok zor. Bizler bu durumu olmazsa olmaz olarak gördük ve sizin kullanımınıza ÜCRETSİZ ekledik. Nasıl mı? Kargoya teslim edilen her ürünün takip numarasını sisteme yüklersiniz ve bu numara sayesinde MATRİX MUHASEBE ile kargo haberleşir, her aktarım noktasın ve teslimat gerçekleştiğinde sistem otomatik olarak tüm muhatapları mail veya sms ile bilgilendirir. Güle güle kullanın.
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Yapılan satışı anında muhasebeleştiriyor, carisini açıp borç alacak dengesini takip edip işlemi fatura kesilebilir hale getiriyor. Siz sadece akşam kargo firmasına ürünü takip teslim ediyorsunuz. İnternet satış yapmak kolay yeter ki siz takip edebilir durumda olun.
Bu arada firmanıza ait E TİCARET siteniz yok ise biz onu da PROFESYONEL BOYUTTA ve ÜCRETSİZ bir şekilde size hazırlıyor ve sizin ürünlerinizin satışının yapılacağı hatta B2B uyumlu hale getirip size hediye diyoruz.
Çek Senet Modülü

Çek Senet Modülü

Kendini muhasebe programı diye adlandıran ama standart paket diye içine KASA – DEPO(ÇEK, SENET, K.KART, ANLIK STOK, BARKOD ) takip ekranı koymayan yazılım firmalarını lütfen artık konuşmayalım. Size tam kapasiteli ÖN MUHASEBE PROGRAMI lazım ise DEPO, KASA, (ÇEK SENET K.KART) STOK, CARİ, BARKOD olmazsa olmaz özellikleri hiç fark alamadan kullanımıza açan MATRİX MUHASEBE yetecektir.

Sanal Pos / Taksitli Satış

Satış Sonrası Destek

Ülkemizde kurumsallığını tamamlayamamış firmalar arasında dolaşan ‘SATANA KADAR’ anlayışı herkes duymuştur hatta bazılarınız tecrübe dahi etmiştir. Bizler tüm kanallardan SATIŞ SANRASI DESTEK adına gereken tüm çalışmaları taahhüdünü sözleşmemizde yazarız. Ve kesinlikle taahhütlerimizi eksiksiz ifa ederiz.
E-Fatura ve E-Arşiv

E – Fatura & E – Arşiv

Günümüzde teknolojin geldiği nokta da her şeyin PC den veya internete ulaşılan her yerden yapıldığı malumunuzdur. Bu sebeple devletimizde işletmelerin kurumsallığını tamamlamak adına çalışmalar başlatmış ve bu yönde çok ciddi adımlar atmıştır. Ülkemizin mali yapısı ve kalkınma programı işletme ve vatandaşlarımızdan tahsil edilen vergiler üzerine konumlandığından, devletimiz vergi işlemlerinin daha verimli yapılabilmesi adına her şeyi maximum kolaylığa ulaştırmış ve E FATURA ve E ARŞİV sistemi hayat geçirilmiştir. Tam da bu noktada yazılım firmaları bunu bir fırsat olarak görmüş ve devletin herkese sadece başvuru ücretleri noktasında masraf ederek dâhil olacağı sistemi yazılım firmaları artı ücret alarak sistemlerine entegre etmeye başlamıştır. Her yazılım firmasında ücretler değişkenlik gösterirken müşteri potansiyeline görede farklı fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Biz MATRİX MUHASEBE olarak E FATURA & E ARŞİV entegrasyonun da asla ücret talep etmemekteyiz. Ayrıca her bir fatura gönderimi sistemde ayrıca hesaplanan kontörle gönderilir. Bu ücretlendirme de Firmadan firmaya değişiklik gösterir, bu rakamın şuan en düşük maliyetle MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ’nde olduğunu hatırlatmaktan gurur duyarız.
Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemleri

Saha da geçekleşen satış, en zor ama en tatlı satış ise muhasebe sisteminin anlık olarak sahayı takip etmeli. Aracın şuan hangi lokasyonda olduğunu, aracın üzerinde hangi ürünün olduğunu ve satıcının ne kadar tahsilat yaptığını bilmeniz gerekir. Aracı takip etmek ROOT sistemine göre çalışıp, çalışmadığını, doğru ürünün satılması konusunda personelin verimliliğini size bildirir. Siz sahadaymış gibi her bilgi size akar ve anında muhasebeleşir. Ve tabi bu biraz maliyetli ama biz ÜRETEN PAKETTE 1 TANE ARAÇ TAKİP CİHAZINI DA ÜCRETSİZ VERİYORUZ.
Sanal Pos / Taksitli Satış

Personel Takip

Bir personelin üretime verdiği destek, işletmenin geleceği için önemlidir. Siz üreticiler bir personelin maaşını hesaplarken size extra katkılarını düşünerek adil bir kazanç vermeyi arzularsınız veya verdiğiniz maaşın karşılığını alabildiğinizi görmek isteyebilirsiniz.
MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ’ndepersonellerinize iş dağılımı yapabilir ve bu iş dağılımlarının ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini takip edebilirisiniz.
Bunun için sınırsız raporlama ekranlarına sahip MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ size en doğru sonucu iletecektir.
Sınırsız Raporlama

Sınırsız Raporlama

Üretim yapmak işletme yönetmek günün sonunda raporlara olumlu yansıyorsa sizin yüzünüzü güldürür. İşletmeniz de yeni açılan bir departman, Yeni başlayan bir ekip lideri size neler getirdi, yeni aldığınız makina işletmenize neler kazandırdı. Bunlar basmakalıp raporlarla alınamayacak derinlik gerektiren işlerdir. Biz sizin talebinizle oluşturacağımız veri kombinasyonlarıyla tek tıkla isteğinizi yerine getirecek bir rapor algoritması oluşturuyoruz.

#TürkiyeKazanacak

Ülkemizin şuan içinde bulunduğu durum hasebiyle biz yerli ve milli üreticiler taşın altına elimizi koymak gerektiğinin farkında olmalıyız. Çünkü;biliyoruz ki, üzerinde nefes alabileceğimiz bir Vatanımız yoksa ürettiklerimiz hiç bir anlam taşımıyor. Bu vesile ile devletimizin tuttuğu ışık doğrultusunda biz MATRİX MUHASEBE ERP SİSTEMLERİ olarak, üzerimize düşeni siz değerli esnafımıza yine devletimizin yerli ve milli yazılım olmamızın da VERGİ İSTİSNASI ile %0 KDV avantajının yanında %10 luk enflasyona top yekûn savaş şiarıyla garba karşı cephede yerimizi aldık. Gelin el ele verelim, daha kapsamlı yerli yazılımı tercih edin. Rakip firmalara daha az içerik de olmasına rağmen  %60 daha fazla ödemeyin.