matrix pay sanal pos mail order online ödeme sistemi

Müşterilerinizden kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme almak istiyorsanız bir mail order ya da pos hizmetine ihtiyacınız var demektir. Tek bir bankadan alacağınız pos hizmeti, sadece o bankaya ait kredi kartına taksit imkanı sağlar. Diğer bankalara ait kredi kartı kullan müşterilerinize de taksitli satış yapabilmek için o banka ile de bir pos anlaşması yapmanız gerekir.

Ancak her banka ile ayrı ayrı pos anlaşması yapmanın size yıllık maliyeti 3-5 bin Lirayı bulabilir. Ayrıca bankaların mail order itirazlarıyla bunaldığınız yetmiyormuş gibi bir de bloke edilen paranızın hesaba geçmesi için günlerce beklemeniz gerekir…

Tabi bir de sürekli karşınıza çıkan pos verimsizlik ödemelerini unutmayalım… Bankalar pos tahsisi ve kurulum ücretinin yanı sıra, müşterilerinin işlem hacmine göre komisyon oranları belirleyerek yüksek kazançlar elde ederler. Zaman içerisinde kendi pos cihazında yapılan işlemin azaldığını ve dolayısıyla komisyon kazançlarının azaldığını düşünerek sizden “pos verimsizlik ücreti” adı altında ek ödeme talep ederler.

Maddeler halinde kısaca toparlayacak olursak;

  • Pos anlaşması ve tahsis ücretlerinin toplam maliyeti
  • Kurulum ücretleri
  • Pos verimsizlik ücretleri
  • Mail order itirazları

Gibi nedenlerle maliyetleriniz gittikçe artar. Aynı zamanda onca işinizin arasında kredi kartı pos hizmeti ve mail order işlemleriyle uğraşmak; gereksiz bir işi gücü ve zaman kaybına neden olarak işlerinizde verimsizliğe neden olmaktadır.

Şimdi haklı olarak, tüm banka kredi kartlarına taksit özelliği ile müşterilerinizden ödeme almanın en ucuz ve kolay yolu nedir diye sorabilirsiniz. Hemen açıklayalım…

Matrix Pay Sanal Pos ve Mail Order Hizmeti

Matrix Yazılım olarak en kolay muhasebe yazılımı başta olmak üzere, her ölçekteki firmalar için verimlilik artışı sağlayan ERP sistemlerini geliştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Zamandan ve maliyetlerden tasarruf ederek iş verimliliğinizi arttıran uygulamalardan biri de Matrix Pay mail order pos sistemidir.

Artık her bankanın kartına taksit yapabilen yepyeni bir ödeme sistemi var:  Matrix Pay. Yukarıda sıraladığımız maddelerden de anlaşılacağı gibi Matrix Pay sisteminde bu tür sorunları yaşamazsınız. Ayrıca bir çok avantajla Matrix Pay artan rekabet ortamında çok daha pratik ve hızlı çözümler üretiyor ve uygun fiyatlarıyla zorlaşan piyasa koşullarında rahat bir nefes almanızı sağlıyor.

Bankalardan Mail Order ve POS Hizmeti Alamıyor Musunuz?

Ticari hayat içerisinde çok parlak dönemleriniz olabileceği gibi, zor günler de geçiriyor olabilirsiniz. Bu durumda bankalar nezdinde ticari siciliniz bozulmuş olabilir ve bu yüzden sizin mail order ve pos taleplerinizi reddediyor olabilirler. Ancak günümüz koşullarında müşterilerinize kredi kartıyla tek çekim veya taksitli ödeme seçeneği sunamazsanız satış yapmanız neredeyse imkansızdır.

İçinde bulunduğu koşullar nedeniyle bankalardan sanal pos ve mail order alamayanlar için Yerlipazaryeri.com ve Matrix yazılım iş birliği ile kredi kartı ile ödeme alma fırsatı sunuyoruz.  Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Paranız Ertesi Gün Hesabınızda

matrix pay sanal pos mail order online ödeme sistemiMatrix Pay sistemini benzerlerinden ayıran en önemli avantajlarından biri de yapmış olduğunuz kredi kartı tahsilatlarını ertesi gün hesabınıza gönderiyor olmasıdır. Bankalarla yaptığınız pos anlaşmalarında kredi kartı tahsilatlarınız, hesabınıza yatırılmadan önce uzun süre blokede beklemektedir.

Matrix Pay sistemi sayesinde günlerce bloke beklemek zorunda kalmazsınız. Nakit akışının en önemli olduğu günümüzde bu durumun sizi nasıl etkilediğini biliyoruz. Bir yanda personel maaşları ve kira ödemeleri, öbür yanda ödenecek çekler ve faturalar dururken zor durumda kalmanızı istemiyoruz. Matrix Pay’de paranız ertesi gün hesabınıza transfer edilir.

Kısacası günlerce bloke beklemeye son!

Matrix Pay sistemiyle,

  • Tüm bankaların kredi kartlarına taksit imkânı sunabilirsiniz.
  • E-ticaret sitenizde ödeme alabilir, online satış yapabilirsiniz.
  • Sms ve mail yoluyla müşterilerinizden ödeme isteyebilir,
  • Ve GSM pos terminali gezdirmeye son verebilirsiniz…
  • Üstelik kurulum ve kullanım ücreti de yok!

Şimdi siz de tüm bankaların kredi kartlarına çok cazip komisyon oranlarıyla Matrix Pay kullanmaya başlamak için hemen bize ulaşın.