eticaret yönetimi otomatik muhasebe yazılımı

Artan rekabet ortamı ve piyasa koşullarında işlerinizi geliştirip satışları arttırmak için internetten satış yapmak neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Ürün veya hizmetlerinizi kendi satış siteniz üzerinden satabileceğiniz gibi, dijital pazar yerlerinde bir sanal mağaza açarak da satış yapabilirsiniz. Bunların hepsini birden uygulamak çok mantıklı ancak internet ortamında açtığınız her satış noktasında gerçekleşen bir satış sonrasında tüm sanal mağazalarınızın stoklarını güncellemek zamanınızı ve enerjinizi tüketiyor olabilir.

Tam da bu noktada sanal mağaza yönetimi ve gerçekleşen tüm işlemlerin otomatik olarak muhasebeleştirildiğini düşünebiliyor musunuz. Matrix yazılım Erp sistemleri, sanal mağaza ve sanal market yönetimi için mükemmel tasarlanmış bir muhasebe programı olarak işlerinizi otomatik pilota bağlıyor.

Matrix E-Ticaret Sanal Mağaza Yönetimi Nasıl Yapılır?

 

 

İnternetten satış yapıyorsanız ya da e-ticarete başlamak istiyorsanız, A’dan Z’ye e-ticaret için Matrix ERP Sistemleri size yeter! Üstelik hiçbir 3. Part ek yazılım ve entegratör firmaya gerek duymadan… Nasıl mı?

Mesela bir e-ticaret siteniz, şubeleriniz ve saha satışınız var . Ayrıca N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor ve Amazon gibi dijital Pazar yerlerinde mağazalar açtınız. Ve bunların hepsini yönetmek zorundasınız, çünkü yönetemediğiniz iş, sizin değildir.

Otomatik Stok Güncelleme Nasıl Çalışır?

sanal mağaza e-ticaret yönetimi muhasebe programı

Matrix tüm satış noktalarınızla anlık olarak haberleşir. Sanal mağazalarınızdan birinde satış gerçekleştiğinde faturasını kesip ürünü kargoya vermeniz yeterli olacaktır. Gerisini Matrix halleder;

  • Cari kartını açıp satışı otomatik olarak muhasebeleştirir.
  • Ürünün stok bilgisini tüm satış yerlerinde otomatik olarak günceller.
  • Kargo firmasından takip numarasını çekip müşterinize anlık olarak bildirir.

Böylece Matrix iş gücü ve zamandan tasarruf sağlar. Yani artık tek tek stok güncellemek, muhasebe, cari, fatura ve e-ticaret yönetimi için ayrı ayrı modüllere ödeme yapmak zorunda değilsiniz…

Siz sadece satışlarınızı arttırmaya odaklanın, gerisini Matrix’e bırakın…

Üstelik şimdi; en son versiyon e-ticaret siteniz, sanal pos ve mail order kurulumu, E-fatura ve e-arşiv geçişleriniz tamamen ücretsiz! Ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tel : +90 (850) 666 09 09

[email protected]